Sosnowe meble drewniane

Sosnowe meble drewniane producent mebli

Sosnowe meble, dzięki swojej ciepłej i pogodnej kolorystyce, tworzą przyjazną atmosferę w każdym wnętrzu, nie ważne czy jest to sypialnia, kuchnia, czy salon.

Drewno sosnowe to miękkie i lekkie drewno, które pozwala na łatwą obróbkę. Nie oznacza to, że meble sosnowe łatwo się niszczą - meble sosnowe są lekkie, ale jednocześnie bardzo stabilne. Dzięki temu, że obróbka jest prostsza, niż w przypadku mebli dębowych, można nadać im bardzo indywidualny charakter i niepowtarzalny wzór.

Dodatkową zaletą drewna sosnowego jest cena - sosna jest znacznie tańszą alternatywą, niż dąb, dając przy tym podobny poziom trwałości wykonanych z niej mebli. Meble sosnowe dobrze komponują się z innymi drewnianymi meblami, dzięki czemu łatwo je mieszać i łączyć z innymi drewnianymi meblami. Sosna jest trwała i wyjątkowo dobrze trzyma swój kształt.

Sosnowe meble drewniane mają nowoczesny wygląd, przy zachowaniu ich naturalnej kolorystyki, nadają się zarówno do wnętrz o charakterze minimalistycznym, jak również można dostosować je do wnętrz w stylu klasycznym. Sosna pozwala na łatwe lakierowanie i malowanie, przez co mebel może być dostosowany do różnorodnego otoczenia.

Dębowe meble drewniane producent mebli

Dębowe meble drewniane

Meble wykonane z dębiny nawet po kilku stuleciach wyglądają jak nowe, z każdym rokiem nabierając szlachetności i głębi koloru.


więcej »O FIRMIE MEBLE DREWNIANE CENNIK OFERTY USŁUGI BLOG GALERIA KONTAKT

Sosnowe meble drewniane © Meble drewniane na wymiar Grzelak - Sosnowe meble drewniane - komody drewniane warszawa