Meble drewniane na wymiar


szafki drewniane

Szafki drewniane i komody

Wykonuję szafki drewniane do różnych zastosowań, w tym także szafki nocne, komody, szafki i stoliki dostosowane do sprzętu RTV, stoliki kawowe lub do salonu. Szafki są wykonywane bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem.


więcej »

Stoły i krzesła drewniane

Wykonuję stoły drewniane oraz krzesła drewniane zarówno jako komplety, jak i pojedyncze egzemplarze. Stoły i krzesła są wykonywane bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem.


więcej »
krzesła i stoły drewniane
łóżka drewniane

Łóżka drewniane

Wykonuję łóżka drewniane (ramy drewniane do łóżek) bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Mogą to być zarówno łóżka drewniane w stylu klasycznym, z zagłówkiem, jak również bez, w stylistyce wybranej przez Klienta.


więcej »

Inne meble drewniane

Wykonuję meble drewniane, bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Poza klasycznymi elementami wystroju (łóżka drewniane, szafki drewniane, stoły, krzesła) mogą to być wszelkiego rodzaju szafki i stoliki do różnych zastosowań (np. szafki i stoliki kawowe, szafki na sprzęt RTV, drewniane półki).


więcej »
inne meble drewniane

Meble drewniane średniowieczne

meble drewniane średniowieczne

Wykonuję meble drewniane w stylu naśladującym średniowieczny - proste linie, powierzchnie pozostawione bez wykończeń, aby nadać im bardziej stary wygląd.

Meble drewniane fantasy

meble drewniane fantasy

Wykonuję meble drewniane w stylu fantasy - dzięki niepowtarzalnym wykończeniom nadają one wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Meble drewniane gotyk

meble drewniane gotyckie

Wykonuję meble drewniane w stylu naśladującym gotyk, nadające się o wnętrz o mrocznym, niesamowitym wystroju.

Meble drewniane - dostawa

Wykonywane przeze mnie meble drewniane możemy dostarczyć do Państwa własnym transportem - w promieniu 50 km od naszej siedziby transport jest wliczony w cenę mebla. Przy transporcie na większe odległości pobieramy opłatę wysokości 1 PLN za każdy kilometr powyżej 50.

Istnieje oczywiście możliwość samodzielnego odebrania gotowego produktu w naszej siedzibie po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Przesyłki kurierskie naszych mebli są możliwe, ale ze względu na duży ciężar drewna mogą być nieopłacalne w stosunku do ceny samego mebla. Dlatego możemy polecić takie rozwiązanie tylko w przypadku mebli o małych gabarytach.

meble drewniane
O FIRMIE MEBLE DREWNIANE CENNIK OFERTY USŁUGI BLOG GALERIA KONTAKT

Meble drewniane na wymiar © Meble drewniane na wymiar Grzelak - Meble drewniane na wymiar - krzesła drewniane warszawa