Meble z drewna Warszawa


szafki z drewna Warszawa

Szafki z drewna i komody Warszawa

Wykonuję szafki z drewna do różnych zastosowań, w tym także szafki nocne, komody z drewna, szafki i stoliki dostosowane do sprzętu RTV, stoliki kawowe lub do salonu. Szafki wykonywane są w całości z drewna bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Możliwa jest też dostawa na terenie Zachodniego Mazowsza: Warszawa i okolice, naszym transportem.

Każda nasza szafka wykonywana jest z drewna ręcznie, przez co ma niepowtarzalny wzór i niepowtarzalne detale. Drewno może być lakierowane, bejcowane, olejowane, woskowane, szczotkowane, piaskowane lub wypalane - zależnie od potrzeb Klienta, możliwe jest też nadanie kolorów wg podanego wzornika.


więcej »

Stoły i krzesła z drewna Warszawa

Wykonuję stoły z drewna, krzesła z drewna i stoliki z drewna (np. stoliki kawowe) zarówno jako komplety, jak i pojedyncze egzemplarze. Stoły i krzesła wykonywane są w całości z drewna bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Możliwa jest też dostawa na terenie Zachodniego Mazowsza: Warszawa i okolice, naszym transportem.

Każdy mebel wykonywany jest z drewna ręcznie, przez co ma niepowtarzalny wzór dostosowany do wystroju Klienta. Drewno może być lakierowane, bejcowane, olejowane, woskowane, szczotkowane, piaskowane lub wypalane - zależnie od potrzeb Klienta, możliwe jest też nadanie kolorów wg podanego wzornika.


więcej »
krzesła i stoły z drewna Warszawa
łóżka z drewna Warszawa

Łóżka z drewna Warszawa

Wykonuję łóżka z drewna (ramy z drewna do łóżek, łóżka z drewna z zagłówkiem, łóżka drewniane bez zagłówka) bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Możliwa jest też dostawa na terenie Zachodniego Mazowsza: Warszawa i okolice, naszym transportem.

Każde nasze łóżko wykonywane jest z drewna ręcznie, przez co ma niepowtarzalny wzór i jest wzbogacone o niepowtarzalne detale. Drewno może być lakierowane, bejcowane, olejowane, woskowane, szczotkowane, piaskowane lub wypalane - zależnie od potrzeb Klienta, możliwe jest też nadanie kolorów wg podanego wzornika.

Łóżka mogą być połączone z szafkami nocnymi z drewna, wykonanymi w takiej samej stylistyce jako komplet do sypialni.


więcej »

Inne meble z drewna Warszawa

Wykonuję meble drewniane, bez użycia gwoździ i wkrętów, na wymiar wg ustaleń z Klientem. Poza klasycznymi elementami wystroju (łóżka drewniane, szafki drewniane, stoły, krzesła) mogą to być wszelkiego rodzaju szafki i stoliki do różnych zastosowań (np. szafki i stoliki kawowe, szafki na sprzęt RTV, drewniane półki). Możliwa jest też dostawa na terenie Zachodniego Mazowsza: Warszawa i okolice, naszym transportem.

Każdy mebel wykonywany jest ręcznie z drewna, przez co ma niepowtarzalny wzór dostosowany do wystroju Klienta. Drewno może być lakierowane, bejcowane, olejowane, woskowane, szczotkowane, piaskowane lub wypalane - zależnie od potrzeb Klienta, możliwe jest też nadanie kolorów wg podanego wzornika.


więcej »
inne meble z drewna Warszawa
O FIRMIE MEBLE DREWNIANE CENNIK OFERTY USŁUGI BLOG GALERIA KONTAKT

Meble z drewna Warszawa © Meble drewniane Grzelak - Meble z drewna Warszawa - łóżka drewniane warszawa